sfat specialist urgentt

Boli genitale feminine

Postata de busuiociuliana cu 12 ani in urma.

buna ziua,ma numesc iulia si am 20 de ani.Astazi am fost dupa rezultatul de secretie vaginala si am Candida,ca tratament mi sa dat OVULE CERVASEPT +SPALATURI CU CEAI DE PELIN SI GALBENELE.:Eu acum nu am bani sa-mi cumpar dupa data de 25 voi incepe tratamentul undeva la inceputul lunii martie.as vrea sa va intreb:1 CAT COSTA ACESTE OVULE DACA STITI?
2 DACA EU DE LUNA ACEASTA INCEP SA IAU ANTICONCEPTIONALEPOT SA FAC TRATAMENTUL CU OVULE IN TIMP CE IAU PILULELE?se intampla ceva?multumesc ast raspuns

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Se poate urma tratament antimicotic pe durata administrarii contraceptivului. In privinta pretului,exista farmacii cu pagina web, p entru orientare