senzatii de urinare

Boli genitale feminine

Postata de Ana12342205 cu 10 ani in urma.

Buna ziua, de 2 zile am aceste senzatii de urinare, precizez acum 5 ani am fost diagnosticata cu pionefrita, am luat tratament, de curand am facut toate analizele (uroculura, sumarul de urina, ecografie abdominala, proteinuria)..rezultatele sunt bune..am doar proteine in urina..doctorii imi zic ca nu am nimic..dar eu am aceste senzatii..va rog sa imi recomandati ceva...

Raspunsuri (2)

buna

acum 10 ani

Proteinele in urina arata doar un proces de vindecare al rinichiului, deci ai trecut peste boala dar mai este ceva de reparat. Nu este deloc motiv de ingrijorare si de bucurie. Daca iti faci griji inutile te imbolnavesti singura. Asa ca inceteaza cu aceste ganduri si griji inutile bazate pe necunoastere.

Ana12342205

acum 10 ani

imi fac griji pentru ca am aceste senzatii..este ceva incomod ca din 2 in 2 minute sa ma duc la wc..nu crezi?