Senzatie urinare

Boli genitale feminine

Postata de diano4ka cu 12 ani in urma.

Buna ziua, am 25 de ani si de dimineata simt mereu o senzatie de urinare permanenta, chiar si urinez mai mult decat in zilele obisnuite. Ce credeti sa poate fi??? Ma poate ajuta doar ceaiurile de la plafar sau trebuie s ama duc la un medic??? va multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Constantin Rusu

acum 12 ani

Va trebui sa mergeti la medic. Desi infectiile urinare se pot remite spontan, tratamentul corect administrat e foarte important, atat pentru scurtarea evolutiei cat, mai ales, pentru evitarea complicatiilor.