senzatie de urinare

Boli genitale feminine

Postata de [email protected] cu 13 ani in urma.

buna ziua, am o problema cu senzatia de urinare deasa si usturime la urinare cand este frig afara vine si problema aceasta desi nu-mi lipsesc dresurile groase si maioul de pe mine .Precizez ca iau anticonceptionale novinet

Raspunsuri (3)

carmenalinai

acum 13 ani

va recomand o terapie complementara neinvaziva,fara efecte secundare sau reactii adverse pt o detoxifiere cu efecte ce pot fi verificate, pt a mai diminua din efecte negative ale anticonceptionalelor .0729897110

Bucifer

acum 13 ani

ooof, fa-ti un sumar urina.. Nu mai sta.

marius

acum 10 ani

am senzati de urinare si nu pot ce pot sa fac,va rog ajutatima