secretii vaginale

Boli genitale feminine

Postata de jacqueline cu 12 ani in urma.

buna ziua! interpretare analize : - flora microbiana tip3
- rare PMN
- relativ frecvente filamente( miceliene?)

Raspunsuri (4)

laura

acum 12 ani

Ai candidoza..mergi la medic pt tratament.

bratiloveanu maria

acum 12 ani

buna seara.un tratament pentru mancarime vaginala.va rog mult de tot

maria

acum 12 ani

va ro sa numi dati numele pe sait.va rog un raspuns

Elena

acum 10 ani

Buna sunt disperata va rog sa ma ajutati sunt gravida in 28 saptamani azi am luat rezultatul analizelor la urina celulele epiteliale superficiale 14/microL,celulele epiteliale rotunde 1/microl?eritrocite 2/ microL!leucocite 4/microL!prezinta flora microbiana polimorfa ,numar total de germeni 1.000ufc/ml urina ce inseamna rezultatul aceasta va rog ajutati-ma este grav???se transmite la fat????