Se poate ?

Boli genitale feminine

Postata de Andreea Cristina cu un an in urma.

Am făcut cirotaj acum 2 săptămâni si am avut relații sexuale cu partenerul meu, se poate sa rămân din nou însărcinată ?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca sunteti ingrijorata cu privire la o posibila sarcina, puteti face un test de sarcina acasa. De asemenea, puteti solicita opinia unui medic ginecolog cu privire la cea mai potrivita metoda de contraceptie pentru dumneavoastra.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-provocat-pierderea-provocata-a-sarcinii_1050
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/afla-care-sunt-cele-mai-sigure-metode-contraceptive_16449