scurgeri

Boli genitale feminine

Postata de Mirela1990 cu 8 ani in urma.

Buna sunt Mirela si am 25 de ani as avea o intrebare in legatura cu o problema acum trei ani am facut un control ginecologic si am descoperit ca am un chist ovarian dar pana acum nu am mai facut nici un control si in urma cu trei luni mi se umfla in partea dreapta si aveam dureri acum am cinci zile in care am o scurgere anormala in primele zile scurgerea avea o culoare maronie dar in ultimele doua zile sangerez...as vrea si eu un sfat sau sa-mi spuneti dak e posibil sa fi crescut chistul si din aceasta cauza saam sangerari si dureri,,,multumesc

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna mirela, in legatura cu chistul ovarian, este indicat sa iei contraceptive.este foarte posibil sa fi crescut si chistul daca sangerezi si te umfli in partea stanga. ia contraceptive.