Scurgeri vaginale maronii

Boli genitale feminine

Postata de Lauuraa cu 10 ani in urma.

Am si eu o intrebare la care vreau sa imi raspundeti pentru ca sunt ingrijorata.Pe data de 28 decembrie mi-a venit ciclul.pe data de 10 ianuarie am avut un act sexual neprotejat si pe data de 11 dar fara ca prietenul meu sa ejaculeze in mine.dupa o zi pe data de 12 am inceput sa am o scurgere vaginala maronie cu firicele rosii de sange.Au trecut 4-5 zile si inca mai am aceasta scurgere.este destul de abundenta.Va rog sa ma lamuriti ce ar putea fi pt ca suntem f ingrijorati din cauza aceasta.astept un raspuns.va multumesc!

Raspunsuri (1)

victoras

acum 10 ani

Laura, draga mea,poti avea o rana pe colul uterin!!! Nu vreau sa te sperii dar ar trebui sa consulti un ginecolog!!! problema e rezolvabila cu conditia sa stii despre ce e vorba!!!Cauterizare, medicatie si control strict pot sa te fereasca de probl. ulterioare!!! Sanatate!!!