Scurgeri maronii

Boli genitale feminine

Postata de canonim cu 10 ani in urma.

Buna,de cateva luni,in randuri repetate,inainte de ciclu cu aproximativ 1-2 saptamani imi apar scurgeri vaginale maronii,in ultima vreme fiind tot mai inchise.Vreau sa mentionez faptul ca eu am avut deja 3 chisturi ovariene pe care le-am tratat cu ajutorul anticonceptionalelor prescrise de medicul ginecolog..nu stiu de la ce vin..si nu stiu ce sa fac cu aceste scugeri..ma puteti ajuta?

Raspunsuri (1)

Biankka

acum 10 ani

Salut!cel mai bine e sa mergi la medic pt ca e posibil sa ai o infectie care trebuie tratata. Si eu am patit la fel si mio prescris ceva ovule.. Insa poate fi ceva normal vorba aceea un semn cati vine menstra.. Dar totusi sa fi linistita mai bine dute la medic;) . Succesuri!