scurgeri maronii

Boli genitale feminine

Postata de Nicoletabby cu 13 ani in urma.

Buna ..am si eu intrebare ...de ce am scurgerii maronii?:(.. Iau melleva 35 de 10 luni si in pauza de 7 zile care se face intre blistere ar fi trebuit ca menstra sa apara in a 3-4 zi dar la mine apare numai in a 5-6 zi...in ultima luna a aparut in a 7 zi ...in cea de-a 8 am inceput urmatorul blister, ma tinut ciclul normal 4-5 zile iar in urmatoarele zile, adica pana acum cand trebuie sa fac iar pauza...am avut niste scurgerii maronii adica nu stiu ce sa zic...si umpic de sange dar ff putin..oare este ceva grav

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Pentru ca probabil nu iti fac bine anticonceptionalele. Te sfatuiesc sa consulti un medic endocrinolog.

irina92

acum 13 ani

SI eu am aceleasi scurgeri, dar nu iau anticonceptionale. Care ar putea fi cauza?

Iuli

acum 13 ani

O dereglare hormonala. Mergi la un medic endocrinolog.

irina92

acum 13 ani

Multumesc de raspuns Iuli :)