Scurgere vaginala

Boli genitale feminine

Postata de LorintiuMaria cu 11 ani in urma.

Buna ziua ! De cateva zile am o umflatura in vagin.Este carne tare si este rupta in multe bucati.Ma doare in timpul actului sexual si imi curge mult sange (in timpul actului sexual sange ,iar dupa o substanta maro) Va rog sa ma ajutati ! Nu pot merge la ginecolog deoarece sunt minora.

Raspunsuri (10)

roxanapisi

acum 11 ani

poti merge la ginecoloc insotita de un adult, dute repede la consult si sanatate multa

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Faptul ca sunteti minora nu inseamna ca nu va puteti adresa medicului ginecolog!
Este nevoie de un consult de specialitate pentru a beneficia de ajutor.

LorintiuMaria

acum 11 ani

Este ceva grav??

LorintiuMaria

acum 11 ani

Va rog spuneti-mi daca e grav.

roxanapisi

acum 11 ani

eu cred ca sigur este ceva destul de grav

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Nu este de ignorat, trebuie verificat despre ce este vorba.

LorintiuMaria

acum 11 ani

As vrea sa nu afle mama, dar la ginecolog nu pot sa merg cu prietenul meu chiar daca are 20 ani...ce sa fac ??

LorintiuMaria

acum 11 ani

Ce sa faac ??????????

Melania

acum 10 ani

Maria, nu știu cum esti acum, dar iti sugerez sa incetez de a avea relatii sexuale. Dumnezeu a pregatit acest act ca sa se desfasoare doar in cadrul casatoriei. Cere-i iertare pentru că ți-ai necinstit trupul, si incetează de a mai face asa ceva.
Dumnezeu are mila de tine si te iarta doar daca tu iti faci partea.
O zi frumoasa

Utilizator11588148692

acum 4 ani

Bună ziua! Aș avea o intrebare. De ce am orgasme maro?