scurgere urat mirositoare

Boli genitale feminine

Postata de mihaela1062 cu 13 ani in urma.

Buna,am niste scurgeri urat mirositoare si ori de cate ori ma spal ele tot reapar,nu mai stiu ce sa fac,ma puteti ajuta va rog sunt speriata

Raspunsuri (4)

Filipa

acum 13 ani

Trebuie sa mergi la dr ginecolog pentru analiza scurgerii respective. Poate ai BTS SI ATUNCI, NUMAI IN URMA ANALIZEI, POTI LUA TRATAMENT CORECT.

Iuli

acum 13 ani

Da, e probabil o BTS. Mergi cat de curand la medic pt lama si analize. Orice afectiune din sfera genitala lasata netratata poate determina infertilitate!

oeshsnvsniv

acum 10 ani

Buna Mihaela,
Aceeasi pb o am si eu. Ce raspuns ai primit? Este grav?
Multumesc.

Diana1234

acum 9 ani

Buna! Am 22 de ani, si am problema cu scurgerea alba ( branzoasa) si urat mirositoare. In data de 15 ale acestei luni asteptam menstruatia, ea a incetat sa apara. In data de 12 am intretinut relatii sexuale neprotejate, dar ejacularea nu a fost in interior. Ce puteti sa imi spuneti?! Poate fi din cauza infectiei, poate fi vorba de o sarcina? Va multumesc !