scurgere branzoasa in timpul actului sexual

Boli genitale feminine

Postata de nicole_nina cu 11 ani in urma.

buna. am o problema, de ceva vreme, cu scurgerile vaginale. am fost de mai multe ori la ginecolog. prima oara mi.a dat "dupa ochi" un tratament pt candida...am luat tratamentul dar nu mi sa ameliorat , apoi mi.am facut o fungigrama (parca asa se cheama) si nu mi.a iesit candida asa ca mi.a dat alt tratament cu cervucit (parca). am decis sa nu il iau si am mers la alt medic ginecoloc care mi.a prescris ovule lomexin si 2 pastilute (una la 3 zile) ,. am luat tratamentul . acum nu mai am scurgerea , in schimb in timpul actului sexual mi se elimina ceva alb branzos , mie mi se pare ca e ca o pelicula pe peretii vaginului si in timpul actului sexual probabil se desprinde si este eliminata. ... sincer nu mai stiu ce sa fac , nu stiu ce poate fi , daca la fungigrama nu mi.a iesit nimic ...ce analiza as putea sa fac ? aveti idee ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Maria Mirabela

acum 11 ani

Iti recomand tratament cu Candy Clear 5. Este foarte bun pentru a trata orice simptom provocat de candida. Multa sanatate!

nicole_nina

acum 11 ani

multumesc. Am cautat pe internet sa vad despre ce e vorba dar nu am gasit mare lucru, nu scrie ve contine,cum se administreaza si e un pic cam scump...