scrugeri maronii

Boli genitale feminine

Postata de maria1054 cu 13 ani in urma.

Buna ziua.Am si eu o nelamurire.Inainte si dupa menstruatie am o scurgere maronie 2-3 zile, dureri sub bura si de spate.Acvum un an cand am fost la ginecolog mi sa descoperit un chis dar foarte foarte mic si mi-a spus k se poate sa il elimin in timpul mesntruatiei.Ce altceva poate fii??Acest lucru dureaza de cateva luni.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Pai mergi din nou la ginecolog...

Lau

acum 13 ani

Buna...
Si eu am aceeasi „problema”.Dupa menstruatie am scurgere maronie in jur de 3-4 zile.Cu analizele medicale (ginecologice),sunt la zi,pt. ca incerc sa fac un bb.
Dr. a spus ca e ceva cat de cat normal.
Insa....daca are alta consistenta si miros diferit,atunci chiar poate fi problema.
Iti recomand sa consulti un medic...si foarte important,sa nu iei medicamente dupa ureche,numai la recomandarea medicului.