Sarcina?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11590602448 cu 3 ani in urma.

Buna seara am și eu o întrebare, pe 13 Aprilie am avut menstruație , pe 14 mai trebuia sa îmi vina din nou, însă a întârziat 5 zile, la a 3-a zi de întârziere am făcut un test a ieșit negativ .... după 5 zile de întârziere am crezut ca mi-a venit menstruația însă a fost doar o zi și f f puțin ... o secreției mai maronie ... Menționez ca am avut relații sexuale neprotejate pentru ca îmi doresc un bebe .. este posibil sa fiu însărcinată ? Mulțumesc !

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006