sarcina sau fibrom uterin??

Boli genitale feminine

Postata de bibibaby cu 14 ani in urma.

am si eu o nelamurire de azi dimineata.am facut ecografie si medicul mi-.a spus ca am uterul marit si ca s-ar putea sa fiu insarcinata.am avut ciclu cam acum 10 zile si de atunci nua ma mai avut nici un contact sexual.am intrevat daca un test de sarcina m-ar ajuta sa stiu sigur iar domnul doctor mi-a spus ca e prea devreme.cu toatae acestea am facut testul si imi arata ca nu as fi insarciata.imi este frica sa nu fie fibrom,pentru ca de ceva vreme ma doare in timpul actului sexual foarte tare si sunt tot timpul iritata.luni ma duc la ginecolog dar daca stiti ce ar putea fiv va rog raspundeti-mi ca nu am liniste pana luni.

Raspunsuri (1)

ionica

acum 14 ani

Ai fost la medic sa vezi despre ce a fost vorba? Ce s-a intamplat ce ai avut?