Sangerari vaginale

Boli genitale feminine Hemoragie tiroidiana

Postata de mihaCal111 cu 9 ani in urma.

De vreo saptamana am observat scurgerea unui lichid rosiatic-maroniu.As dori sa stiu daca pot fi bolnava de ceva sau din ce cauza mi se intampla acest lucru.Mentinez faptul ca am 19 ani si de cand mi-a venit prima data menstruatia nu a fost niciodata regulata.Mi s-a intamplat ca 4 luni sa nu am menstruatie.Va rog sa ma ajutati cu raspunsuri.Multumesc

Raspunsuri (3)

guess16

acum 9 ani

Da, e posibil si mie mi se intampla, nu are legatura cu virginitatea e vorba de endometru care nu se curata la menstra.Ori cauti picaturi naturiste ori mergi la medic sa te lamureasca! In timp daca nu iei masuri s-ar putea sa ai probleme......Vezi extract de muguri de zmeur,coacaz negru ajuta luate 3 luni cu 1 pauza!

mihaCal111

acum 9 ani

Multumesc frumos

nico

acum 9 ani

buna!!am si eu o problema ....nu mia venit de 3 luni ,iar de 3 zile imi curge un lichid rosu inchis spre maroniu nu stiu ce sa fac ...doar dimineata am o durere puternica de burta...ajutorrrr....mentionez ca mi sa mai intamplat si am dereglari de cand mia venit prima data