sangerari la menopauza

Boli genitale feminine

Postata de cristina126 cu 14 ani in urma.

buna ziua!
Acum un an si jumatate mama mea s a operat de uter fibromatos si i l au scos
Aseara a avut o sangerare usoara .Credeti ca ese ceva grav ?
Va multumesc

Raspunsuri (3)

Adrienne

acum 14 ani

Ar fi bine sa mearga la un control ginecologic, nu cred ca este normala sangerarea. Multa sanatate !

spatar mihaela

acum 14 ani

la diagnosticul uter fibromatos trebuie neaparat operat siscos uter si ovare?

alix modena

acum 14 ani

absolut intotdeauna se practica histerctomia totala cu vaginoplastie.acum ma intreb sangerarea de unde a aparut pt ca teoretic nu mai exista organe genirale oare nu este cumva o infectie urinara sanguinolenta?