sangerare

Boli genitale feminine

Postata de bubulina86 cu 11 ani in urma.

cam de o luna de zile,am sangerari la contactul sexual,si in timp si dupa.Nu mi se intampla la fiecare contact dar totusi as vrea sa va dati cu parerea,chiar daca stiu ca urmatorul pas este sa merg la medic.Multumesc frumos,Alina

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Probabil este o infectie din sfera genitala ( endometrita, etc) insa, consultul ginecologic este cel care pune diagnosticul.