sangerare

Boli genitale feminine

Postata de lung.raluca cu 12 ani in urma.

buna ziua, am si eu o nelamurire, am 31 de ani si sterilet Cu de 4 ani, totul a fost bine panaacum 2 sapatamni cand au pornit niste sangerari la inceput foarte putin si acum in momentul d efata este abundent cu cheaguri. Am fost la dr ginecolog si mi-a facut investigatii eco, palpare papanicolau, nu am primit un raspuns pe masura, TOTUL E OK, fara chisturi, steriletul sta bine nu deranjeaza, dar SANGERARILE EXISTA, acum urmeaza rezultatul la PAP. Ce poate fi? Mentionez ca doar la 3 luni am contact sexual din cauza imprejurarilor. V amultumesc foarte mult , astept raspuns pe masura.

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Cereti o parere de la alt medic.

lung.raluca

acum 12 ani

asa voi face dupa ce aflu raspunsul de Pap, luni.

lung.raluca

acum 12 ani

nu mai am rabdare, de 2 spatamani simt ca nu mai rezist plus de asta numai bani peste bani la doctori, care se cred DOCTORI... E usor sa fi dar sa iti faci meserie e mai greu, cel putin in tara noastra...

lung.raluca

acum 12 ani

nu mai am rabdare, de 2 spatamani simt ca nu mai rezist plus de asta numai bani peste bani la doctori, care se cred DOCTORI... E usor sa fi dar sa iti faci meserie e mai greu, cel putin in tara noastra...

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului