sangerare inainte de menstruatie

Boli genitale feminine

Postata de giulei cu 10 ani in urma.

Buna ziua,iau tri-regol de 3 ani de zile si azi inainte sa termin folia care mai avea 3 pastile,am avut o sangerare maronie si niste chegulete mici,este normal?Ce ar trebui sa fac?Sa le intrerup sau sa continui sa iau?

Raspunsuri (2)

Mari

acum 10 ani

Nu este normal inc azul in care le-ai luat corect la orele la care trebuie si nu ai sarit niciuna. cred ca tu stii cel mai bine, dar in cazul in care ai respectat totul cu strictete si tot ai avut aceste sangerari ar fi mai bine sa mergi la medic. mergi la ginecologul la care iti faci testele anuale sau, daca nu ai unul bun si te ajuta ti-l recomand pe al meu care are mare rabdare cu mine si nu ma trateaza superficial ca altii (tot repet asta pt ca mi-a luat ceva vreme pana l-am gasit ... si tu esti femeie si cred ca toate avem problema asta in Ro) il cheama Dr. Safta Veaceslav si e foarte ok. Nu te panica, dar mai bine previi cine stie ce, doar cu o deplasare de o ora in zi. bafta

giulei

acum 10 ani

mersi frumos pentru sfat.O zi buna!