sangerare abundenta intre menstre

Boli genitale feminine

Postata de Roxana00 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
Mi-a intarziat ciclul o saptamana in luna aceasta (mi-a venit pe 10 si mi-a trecut pe 17), iar la o saptamana dupa ce mi-a trecut mi-a venit iar. Asadar, de 4 zile am o sangerare permanenta abundenta (rosu cu cheaguri si nu numai),nu ma doare nimic, decat simt o slabiciune usoara a organismului. Ce credeti ca ar putea fi? Sa fie o raceala? Am cam stat saptamana trecuta pe gresie fara papucei.
Va multumesc. Astept cu rabdare raspunsul unui medic.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Cu raceala e o gluma sper. URGENT la ginecolog!!!

Roxana00

acum 12 ani

Mi-a trecut sangerarea, m-a tinut 7 zile, + cu o sapt inainte alte 7 zile (ciclul normal), dar voi merge si la medic; nu am avut timp saptamana asta, poate maine.

Poate a fost din cauza stresului prea mare din aceasta perioada.