Sa fie de la sterilet?

Boli genitale feminine

Postata de Crinamaria cu 11 ani in urma.

Buna seara!De cateva zile am sangerari vaginale,fara a fi insa la ciclu.In urma cu cateva luni am facut testul Papanicolau si a iesit o infectie si candida.Am facut tratament si m-am simtit bine,insa de ceva timp am dureri zilnic si acum si sangerari.De patru ani am si sterilet.Sa fie oare de la el?!Am mers mereu la medic,am facut si ecografie,totul a iesit bine(doar candidoza)insa nu scap de durere si secretie(acum si cu sange).Pana zilele urmatoare cand am programare la control nu am liniste,nu am somn,ma gandesc sa nu am ceva grav.Ce sa fie?

Raspunsuri (1)

Claudia

acum 11 ani

daca va mai apar si pete neplacute pe fata atunci e un semn ca acel sterilet produce o alergie in corp si e bine sa vi-l scoateti... depinde insa motivul pentru care ati pus steriletul... [email protected]