Sângerare timp de 2 săptămânii și jumatate?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11530185352 cu 5 ani in urma.

Bună ziua, de 2 săptămânii și jumătate am avut o sângerare abundenta de culoare vișiniu închis și gheagurii foarte mari de culoare închisă și un miros urat. Acum scurgerile sunt de culoare alba cu semne de sange, în timpul sângerări nu am avut niciun fel de durere. Acum după ce sa oprit sângerarea am durere de sânii foarte mare și de burtă.. Îmi puteți da un sfat va rog frumos?? Mulțumesc aștept raspuns

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/menstruatie-cand-semnaleaza-o-problema-de-sanatatei_7389