Ramona M

Boli genitale feminine

Postata de membru213226 cu 9 ani in urma.

Buna! va rog sa imi raspundeti cat mai repede daca se poate la intrebare caci nu stiu ce sa fac ,am doua rani mari pe col si HPV cu risc crescut :33, biopsia mi-a iesit bine dar doctorul mi-a spus ca trebuie sa imi taie din col. imi este frica nu stiu ce sa fac si daca are vreun risc aceasta operatie. VA ROG SA IMI RASPUNDETI URGENT.Multumesc.

Raspunsuri (1)

buna

acum 9 ani

buna, rana de pe col este urmarea unui conflict emotional cu tenta genitala/sexuala si trece de la sine de indata ce trece conflictul.
Cauta in google "Noua medicina germana carti si filme " si informeaza-te.
Medicin alopata nu stie ce face si in afara de operatii si antibiotice, hormoni si cortizon nu stie ce sa dea.