Puroi in zona genitala

Boli genitale feminine

Postata de ella94 cu 11 ani in urma.

Buna ziua! Acum un an am fost operata... Din cazua de la bic mi au aparut 3 cosuri in zona genitala...erau 3 fire de par intoarse ... am fost la bandajat si am urmat tratamentul cu antibiotice ... dar si acum mai am o punga de puroi:( nu stiu ce sa mai fac. Am luat fel si fel de creme ... crezand ca voi scapa de chinul acesta dar in zadar. Ma puteti ajuta cu un sfat va rog?:(

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic chirurg ( sau ginecolog) pentru evaluarea leziunii in vederea punctiei ( cu eliberarea puroiului).

ella94

acum 11 ani

multumesc frumos:(

emmyyng

acum 9 ani

buna!in legatura cu postarea ta,stiu ca e de acum un an ,insa as vrea dori sa stiu mai mult,cred ca si eu am aceeasi problema.As aprecia mult ajutorul tau ,macar un sfat ,sau experienta ta,..cum ai scos-o la capat.multumesc aniticipat.:)