pungi de puroi in zona genitala

Boli genitale feminine

Postata de b3b3lusha cu 11 ani in urma.

buna ziua!am si eu o problema azi am observat ca doua pungi de puroi in zona de jos ,la prima impresie am crezut ca e vorba de doua fire de par care s-au infectat insa nu stiu ce sa cred!nu m-a durut deloc nik macar nu am simtit cand au aparut!stie cineva despre ce e vorba e prima data cand ma confrunt cu asa ceva!multumesc

Raspunsuri (2)

nanaia

acum 11 ani

cred ca ar trebui sa consulti un ginecolog

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa consultati medicul ginecolog in vederea tratamentului adecvat.