pubertate intarziata

Boli genitale feminine

Postata de rr030587 cu 13 ani in urma.

buna ! as avea o rugaminte sa imi raspundeti la intrebare...dk am ciclu numai cu anticonceptionale ...pot ramane insarcinata (ca mi sa spune. k nu pot face copii dk nu am menstruatie normala?)...multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Depinde de motivul pentru care nu ai ciclu fara tratament. Oricum nu vad ce treaba are cu pubertatea intarziata...