Probleme gineocologice si generale

Boli genitale feminine

Postata de izu cu 12 ani in urma.

De 3 luni incoace la fiecare ciclu fac gripa , din care imi revin foarte greu.Ciclul este foarte abundent,va rog sa imi spuneti ce ar trebui sa fac..macar sa nu mai racesc?
Va multumesc!

Raspunsuri (2)

PENA

acum 12 ani

Sa faci un tratament pt cresterea imunitatii. Sa consumi fructe, legume, suc de fructe si legume, suc de lamaie, morcov, sfecla rosie, vitamina C. Sanatate.
Mergi la doctor pt analize si tatament/recomandari.

Medic Epuran

acum 12 ani

Răcelile foarte dese (atât cele sezoniere şi nu numai) se datorează unei imunităţi scăzute a organismului d-vs. Recomand să urmaţi sfatul utilizatorului PENA şi să consumaţi cât mai multe legume şi fructe dar şi o cantitate crescută de lichide.