Problema vagin

Boli genitale feminine

Postata de roxanamaria23 cu 12 ani in urma.

Acum o saptamana faceam dus si am simtit ceva ciudat in interiorul vaginului(tocmai in fund),nustiu ce este il simt asa ca o carne tare si ma doare cand intretin raport sexual.Imi puteti spune cam ce ar fi si cum as putea sa-l tratez?Va multumesc

Raspunsuri (10)

mary

acum 12 ani

rezolvarea nu este pe forum mergi la ginecolog eventual o clinica privata iti va face o eco transvaginala si analizele necesare si abia atunci ai un raspuns si un tratament adecvat .

roxanamaria23

acum 12 ani

Ms mary,as vrea sa stiu macar ce ar putea sa fie inainte sa ma duc la ginecolog,mi-e cam frica.

Pena

acum 12 ani

Cred ca ceea ce simti este colul uterin.

roxanamaria23

acum 12 ani

e grav sau nu e grav?

roxanamaria23

acum 12 ani

e ceva pe partea stanga in fundul vaginului ca un bob de mazare!nu stiu ce este ajutoor!

laura

acum 12 ani

Colul uterin face parte din anatomia normala a organelor tale genitale,este colul uterin si apoi uterul,se situeaza chiar in fundul vaginului si este ca o mica umflatura..daca crezi ca totusi e altceva mergi la medic..ai net si poti citi despre acest lucru,ca sa stii si tu niste lucruri esentiale..

LorintiuMaria

acum 11 ani

Roxana,am aceeasi problema , daca ai fost la ginecolog ,ce problema ai avut??

Ana

acum 10 ani

si eu as vrea sa stiu daca e ceva normal sau nu...

amanda

acum 10 ani

roxanamaria, acum doi ani cand ti.a aparut cum ai procedat? ce raspuns ti-a dat dr daca ai fost?........am aceleasi probleme

Utilizator11586268238

acum 2 ani

Buna. Am aceeași problema. Ați aflat ce este?