Problema la nivelul operației ovariene?

Boli genitale feminine

Postata de cori07 cu 8 ani in urma.

Am o intrebare. Acum 7 ani m-am operat ac***a un chist mare pe ovarul stang. Astfel am rămas doar cu ovarul drept. Inainte sa-mi incep viata sexuala zona operatiei si in jur era tare. Se simțea carnea tare, cum sa explic, foarte tare. Dupa ce mi-am inceput viața sexuală zona nu s-a mai simtit deloc asa in timp, ca si cum s-ar fi facut moale si in regula. Foarte ciudat. Este normal? De asemenea uneori am avut sangerari intre menstruatii. Am fost o singura data la un control ginecologic si mi s-a zis ca sangerarile sunt de la mucoasa îngrosată si mi-a indicat anticonceptionale. Nu mi-au mers. Insa nu sunt sigura de starea mea. Un sfat, ce considerati?

Raspunsuri (1)

Alessandra

acum 8 ani

Eu ti-l pot recomanda cu draga inima pe medicul meu,domnul doctor Silviu Istoc.Eu am suferit de andometrioza si m-am operat la dansul si de atunci n-am mai avut probleme si sunt sigura ca are Solutia si in cazul tau.Multa sanatate iti doresc!