problema delicata

Boli genitale feminine

Postata de Eniko-Rozalia cu 12 ani in urma.

Sunt mama unei fetite de 8 ani si jumatate. De vreo 2 saptamani am observat pete maronii( de sange) pe chilotul ei.Aceste pete apar cam la 2-3 zile o data, nu zilnic. Are si o iritatie in jurul vaginului. Ce ar putea fi? Nu acuza dureri de burta, nu face febra.

Raspunsuri (1)

Andreea

acum 12 ani

Cu toata durere va spun ca fetita este abuzata. Acestea sunt semnele cele mai frecvente. Duceti-o imediat la spital la ginecologie si de acolo la iml. Politia va descoperi nemernicul care a putut comite o asemenea fapta. Va doresc putere si multa sanatate!