Preparatul Femoston 2/10 ingrasa?

Boli genitale feminine

Postata de AnaMaryya100 cu 12 ani in urma.

Preparatul Femoston 2/10 poate ingrasa?am 15 ani si medicul mi-a prescris...

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Femostonul este un medicament care se administreaza, ca tratament de substitutie hormonala, in cazurile de tulburari hormonale ( si in special la femeile in perioada de menopauza ) D-ta ac***a varsta de 15 ani trebuie sa consulti medicul ginecolog si sa soliciti toate informatiile care te intereseaza si mai ales daca ai avut sau ai o suferinta hepatica etc. etc.

AnaMaryya100

acum 12 ani

Am deregllari menstruale..dar vreau sa stiu daca provoaca anume asa reactii adverse...

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Cititi si prospectul insotitor al flaconului,daca nu are solicitati-l farmacistului.