posibil candida

Boli genitale feminine

Postata de irina2424 cu 10 ani in urma.

buna,am luat tratament prescris de medic pt candida timp de trei zile,canesten ovule si canesten crema iar din a doua zi de utilizare am observat o culoare rozie a secretiei vaginale,precizez ca pana la menstra mai am 11zile si nu stiu ce poate fi....este normal este efectul tratamentului nu stiu ce sa mai fac,are cineva un sfat o parere pt mine pt ca sunt foarte demoralizata.??multumesc

Raspunsuri (2)

flavia

acum 10 ani

incearca acest tratament:

http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Pachetul_Complex_Candida-676.html

irina2424

acum 10 ani

multumesc pentru raspuns dar pentru mine nu e suficient , era o alta intrebare in context, multumesc oricum pentru sfat