polip endometrial

Boli genitale feminine

Postata de khaterine cu 11 ani in urma.

am fost diagnosticata in prima faza cu cervicita, in urma unei cure de 12 zile cu cervucid am fost nevoita sa merg din nou la medic deoarece problemele s-au intensificat, erau parca de alta natura, aveam sangerari maroni si durerei asemanatoare durerilor premenstruale, este cumplit sa sangerezi zi de zi,mi s-a spus ca mi-a aparut un POLIP ENDOMETRIAL , si sa stau linistita vreo 6 luni pt ca este posibil sa-l elimin la menstruatie , au trecut vreo 3 luni insa starea mea este aceeasi poate chiar mai rea, sangerez in fiecare zi si am dureri, nu stiu ce sa fac, am 29 de ani si imi dores foaret mult un copil.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1485205159

acum 7 ani

Buna, Khaterine! As vrea sa aflu care a fost problema ta atunci si daca ai reusit sa o rezolvi. Am simptome similare si sunt foarte ingrijorata. Am 22 de ani. Ti-as fi foarte recunoscatoare pentru un raspuns.