POLIMENOREA

Boli genitale feminine

Postata de mariandreita cu 14 ani in urma.

DE CATEVA LUNI , MENSTRA MEA SE REPETA LA 21 DE ZILE .STITI CUMVA UN TRATAMENT NATURIST PENTRU ACEASTA SITUATIE FOARTE NEPLACUTA ?MULTUMESC.

Raspunsuri (4)

mari

acum 14 ani

incearca extract din mladite de zmeur.25 de picaturi de 3 ori pe zi timp de 3 luni.

luma

acum 14 ani

E ceva rau in asta daca e regulata? Nu scie nicaieri ca toate femeile au la 28. De cand mi-a venit de la 16 ani am la 25 de zile si care e problema?de atunci sa fie cam 25 de ani

veronica

acum 14 ani

daca iti vine regula asta nu treb sa te ingrijoreze este f bine,sa nu apara alte prob sanatate

MARI

acum 14 ani

ESTE O PROBLEMA .NU RAMAN INSARCINATA .