Poate fi de la ovulele Klion?

Boli genitale feminine

Postata de bunny22 cu 13 ani in urma.

Am introdus aseara primul ovul Klion si de dimineata cand am fost la toaleta mi s-a facut rau, eram palida la fata si aveam stare de ameteala, de lesin, mainile erau albe si imi tremurau, urechile infundate [iar in timp ce se desfundau auzeam un fasait], am transpirat aproape in tot corpul si fruntea mi-a devenit rece... acum nu stiu daca este din cauza unui ovul sau pur si simplu a fost o stare de rau ptr ca m-am ridicat brusc din pat si ptr ca am cam trait niste emotii zilele trecute cu gandul la eventualele efecte ale acestui tratament.
Am mai patit sa fiu aproape de lesin si sa am stari asemanatoare cand am fost la control in legatura cu niste noduli la san si la fel am trait si atunci niste emotii puternice.
Credeti ca este un efect al ovulelor sau sa pun aceasta stare pe fondul stresului?
Sa continui tratamentul macar inca o seara ca sa vad daca voi pati la fel? Mentionez ca am respectat tot ceea ce scrie in prospect.
Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Pare a fi un atac de panica. Ti-a fost asa teama sa nu iti fie rau de la acest tratament incat ti-ai indus singura psihic aceasta stare. Incearca sa nu gandesti negativist inainte de a incepe un tratament. Daca acesta ti-a fost recomandat de medic, nu poate sa iti faca decat bine. Incearca sa gandesti pozitiv. Daca se repeta, consulta un psiholog.

dalia

acum 8 ani

Poate fi si din cauza tensiunii,poate ai avut-o ceva mai ridicata si din aceasta cauza ti s-au infundat urechile,maini tremurande,etc.ai grija si multa sanatate.