Pesarele vaginale

Boli genitale feminine

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

DORESC SA IAU LEG CU UN MEDIC DE SPECIALITATE , IN VEDEREA TRATAMENTULUI PT PROLAPS

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am 24 ani si ne dorim foarte mult un copil am facut tot felul de tratamente si analize si degeaba nici un rezultat doctori nu ne spun nimic si sotul si a facut analize si la fel nu are nimic mi-a spus un doctor ca nu e pregatit organismul dar nu inteleg adica altele ramin si 12 ani si noi nu avem tot ce ne dorim dar nu santem fericiti ne lipseste un copil ne ajutati cu niste sfaturi va multumim

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am o punga cu lichid pe trompa stanga si mi s a recomandat operatie,nu stiu ce sa fac?