ovare

Boli genitale feminine

Postata de maria346122321 cu 12 ani in urma.

acum un an am avut ovarele polichiste dupa tratament miau disparut chisturile as vrea sa stiu daca mai pot aparea?domnu doctor mia spus ca pot ramane insarcinat dar de sase luni ma chinui si nu a ramas care ar fi problema?

Raspunsuri (2)

Ulala8

acum 12 ani

Aș vrea să știu, dacă te rog, ce tratament ai urmat pt ovarele polichistice.Mulțumesc

maria346122321

acum 12 ani

novinette si anti inflamator