Ovare polichistice?

Boli genitale feminine

Postata de MembruMobileAppmady_bubu12 cu 6 ani in urma.

Buba ziua,am.ovare polichistice si hormonul barbatesc marit,ce poate face pentru asa ceva,nu raman nici însărcinată,nam.ramas niciodată,ce se poate face in cazul asta,mentin sa zic ca am.23 ani si imi doresc foarte mult un copil,aceste probleme ini pot cauza infertilitate?multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11552816087

acum 5 ani

Buna și eu sunt in aceași categorie cu tine doar că eu am ovare polichistice și hormonul bărbătesc la fel eu am fost la clinica med live și mi-au recomandat sa iau natalvit și profecund , duphaston pentru obținerea unei menstre false dar mie mi-a venit menstra foarte puțin cantitativ și maro închis .după terminarea acestei menstre aiurite de o săptămână după terminarea actului sexual cu soțul meu am o sângerare vaginală de culoare roza