ovare polichiste

Boli genitale feminine

Postata de maria346122321 cu 13 ani in urma.

mia recomandat cineva elixir din fructe de soc e bun pentru ovare polichiste?am citit prospectu si vad ca e pt asa ceva va rog ami puteti spune?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Nu. In afara de tratamentul hormonal dat de medic, nimic nu ajuta la ovare poliCHISTICE.

maria346122321

acum 13 ani

vam antrebat ca aproape toate forumurile scrie de extractu de elixir din fructe de soc?

Iuli

acum 13 ani

Eu am avut chisturi pe ovare si stiu ce inseamna. Sunteti libera sa dati banii pe ce doriti dumneavoastra insa va spun ca in afara de tratamentul dat de medic, nimic altceva nu are nici un fel de efect asupra acestei afectiuni.

maria346122321

acum 13 ani

dar ce tratament va da medicul de ati scapat de ele puteti sami spuneti sai zic la doctorului sami dea si mie

Iuli

acum 13 ani

consultati medicul endocrinolog si in functie de analize hormonale, va va prescrie un tratament hormonal.