OPERATIE CHIST OVARIAN

Boli genitale feminine

Postata de mihaibucur cu 13 ani in urma.

Buna seara! Mama mea a fost diagnosticata cu tumora chistica ovariana de 11 cm si trebuie neaparat sa se opereze. Problema este ca pana acum a gasit sa se opereze doar cu rahi-anestezie inainte, insa ea doreste cu anestezie totala, pt. ca medicul i-a spus ca nu pot fi probleme din acest punct de vedere si ca suporta. Nici varsta nu este foarte inaintata: 58 de ani. Rugamintea mea este sa imi spuneti daca stiti o clinica privata buna, cu medici profesionisti, unde fac astfel de operatii, dar cu anestezie totala. Ea este din Galati. Preferabil o clinica din Bucuresti, Cluj, Tg. Mures sau Galati. Multumesc frumos!

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 13 ani

Mergeti cu toata increderea la Institutul oncologic din Cluj,la dr. Mihai Muresan. Interventia se face cu anestezie generala si este un personal profesionist . Multa sanatate !

elena

acum 13 ani

da o adresa a spitalului, sau un nr de tel. a doctorului Mihai Muresan din Cluj.

Adrienne

acum 13 ani

Institutul Oncologic " I. Chiricuta " Cluj- Napoca ,str. Republicii 34-36. Tel. prefixul Clujului + 598361/ 62,63,64. Nr. tel mobil conf.dr. Mihai Muresan 0744477266.

elena

acum 13 ani

probabil mama ta sa operat deja, dar eu cel mai bun doctor pe care il stiu este : Conf. Dr. Marius Craina doctor in stiinte medicale ( are 43 de ani, si este un om de milioane, nu sta mult de vorba, fiindca stie ce are de facut ). Tel. lui particular este 0722211744 pt oricine vrea sa il sune pt. programare. l va dau si adresa : Clinica Universitara de Obstetrica - Ginegologie " Bega" Timisoara , Str. Victor Babes, Nr. 12 . si nr. tel de la spital 0256491747 sau /748 sau /749. Sanatate celor care il cauta.