O PARERE VA ROG

Boli genitale feminine

Postata de EMA_S cu 8 ani in urma.

Am o iritatie pe labiile mici interior,care ustura usor la spalare.Dermatologul mi-a dat diprogenta 5 zile.Apoi mi-a zis sa las pielea sa respire,curata si uscata prin tamponare.Dar persista disconfortul.Poate v-ati confruntat cu astfel de probleme.Va rog o parere,un sfat.

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna ema, daca iritatiile pe care le ai tot persista, incearca sa faci bai cu ceai de musetel, si ia-ti niste ovule cerfugid.