o mare dilema

Boli genitale feminine

Postata de dyavolyta23 cu 13 ani in urma.

buna seara.am o intrebare am folosit timp d un an anticoncepionale in tot acest timp menstruatia a fost normala d 4 luni am renuntat la ele si nici contact sexul nu am avut in acest timp iar acum menstruatia mea dureaza 7 zile si in primele 2 zile are o culoare ciudata de la maro spre negru imi fac griji daka este normal sau nu cauza poate fi intreruperea contraceptiei sau indica altceva? va multumesc

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Poti avea probleme de coagulare a sangelui ca urmare a anticonceptionalelor. Nu ezita sa mergi La medic.

Melissa222

acum 13 ani

Organismul tau se schimba o data cu folosirea anticonceptionalelor. Am avut si eu aceeasi problema ca si tine dar nu a fost de fapt un motiv de ingrijorare. Ce iti spun eu, nu e sa nu mai mergi la medic, e bine sa iti faci un control dar in cazul meu nu a fost nevoie de tratament sau sa am vreo problema, medicul meu m-a asigurat ca nu e o problema. Multa sanatate.

tygre10

acum 13 ani

ai face bine sa te duci sub doi m_ppppppppppppppppppppppppppppppppppppttttttttttttttttttttttttttttttttt duso