O intrebare...

Boli genitale feminine

Postata de iordana1 cu 15 ani in urma.

Buna fetelor,aveti idee cat de eficient poate fi tratamentul cu Branca Ursului pt fertilitate?cam in cat timp sar putea produce"minunea":)..va pupik,astept rasp

Raspunsuri (3)

iordana1

acum 15 ani

Buna fetelor,aveti idee cat de eficient poate fi tratamentul cu Branca Ursului pt fertilitate?cam in cat timp sar putea produce"minunea":)..va pupik,astept rasp

Elena991510

acum 15 ani

am inteles ca mai este si tinctura de branca ursului, care e la fel de buna, si intra-devar efectele apar dupa primele 1-2 luni

mult succes!!

Marcel6114450

acum 15 ani

Tinctura are efecte in stimularea fertilitatii atat la barbati cat si la femei, iar efectele apar de obicei cam dupa 2-3 luni de utilizare constanta, conform prospectului.