nu stiu ce am

Boli genitale feminine

Postata de Nicoleta04 cu 12 ani in urma.

buna ziua.am si eu o problema care m-a puspe ganduri...se intampla de multe ori ca atunci cand am contact sexual am dureri mari.nu de mult am observat ca dupa aveam un ghegulet de sange si o scurgere inchisa la culoare(un fel de maro).am facut un test de sarcina si a iesit negativ.mi s-a intamplat de mai multe ori sa am dureri.ma gandeam sa incerc cu ovule,crede-ti ca v-a dat vreun rezultat?

Raspunsuri (2)

Dr. Cranta Ali

acum 12 ani

va recomand un consult ginecologic, medicul va poate face investigatiile necesare si stabili un tratament. este de preferat sa evitati auto-medicatia.

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

dupa cum s-a scris si mai sus, este de recomandat sa consultati un medic ginecolog, deoarece incercand tot felul de medicamente, este posibil sa mascati simptomele unei boli importante.

va urez o zi buna