nu mai inteleg nimik

Boli genitale feminine

Postata de Siminel cu 15 ani in urma.

sal....va rog sa-mi raspundeti cat mai repede ca nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai inteleg...ultima menstruatie am avut-o pe 28 noiembrie si din ziua 5 pana in ziua 10 am luat duphaston 1/12h,augmentin 1/8h, indometacin 1/12h...ca mi-a zis medicul ca asta m-ar ajuta sa raman.....de 2-3 zile ma cam dor sanii si azi am vazut ca m-am patat cu ceva maroniu inchis si dupa aia cu sange...sa inteleg ca mi-a venit din nou????....ar fi a 12-a zi...colegele zic ca sunt la ovulatie dar ma simt de parca imi vine ciclul....chiar nu mai inteleg de aia va rog din suflet sa-mi raspunde-ti cat de repede....va pup si multumesc

Raspunsuri (3)

Marcel6114450

acum 15 ani

Posibil sa se fi "prins" ovulul fecundat in uter. Conform calculelor tale esti in perioada de ovulatie. Este normal sa apara o mica sangerare, asa ca nu te speria. Nu mai lua agumentin si iti recomand sa faci un test de sarcina la 10 zile de la aceasta data (eu sunt aproape convins ca va fi pozitiv, datorita simptomelor pe care spui ca le ai).

Siminel

acum 15 ani

RichardManole faza e ca mi-au venit rusii de aseara dupa ce am lasat mesajul....chiar nu mai inteleg mi-as dori sa fie sarcina din tot sufletul....multumesc mult de raspuns.....o zi buna

Florentina92100217

acum 15 ani

Mergi la medicul care ti-a prescris tratamentul si vezi ce se intampla!
Numai bine