nu mai inteleg nimic

Boli genitale feminine

Postata de Ionela20121500 cu 15 ani in urma.

am 25 ani am pierdut 2 sarcini la 10 sapt oprite din evolutie. miam facut echo la glanda tiroida, analizele la sange (hormoni, hepatita b si c, hiv) si sotul la fel si totul pare ok. mi sa recomanadat test genetic dar am auzit ca e foarte scump. are cineva idee cam cat este? sunt din timisoara stie cineva o clinica aici? astept raspuns multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Nora5

acum 15 ani

Buna Ana
Din cate am inteles cei de la Medicover ar face acest test si nu crec ca sunt singurii.
Adresa:Str. Martir Cernaianu nr. 30
Tel.: 0256 44 22 17; Fax: 0256 44 22 27
Multa sanatate

carmen658

acum 15 ani

Buna Ana,
Sper sa-ti foloseasca aceasta adresa si sa ne tii la curent:
Universitatea de Medicina si Farmacie Timisoara - Laborator genetica medicala
Adresa : str.Piata Eftimie Murgu nr.2, cod 300041, Timisoara,
Telefon : 0256-204476 / 475
Fax : 0256499120