nu mai am chef sa fac dragoste.ce pot face ca parteneru sa nu plece de linga mine?

Boli genitale feminine

Postata de maryany10 cu 13 ani in urma.

buna.sunt A Msi am 30 de ani.de 6 luni am o relatie cu un barbat care e foarte simpatic ,cu mult bun simt,dar a intervenit o problema la mine si anume ca nu pot sa-i satisfac cele necesare pt ca nu am chef.inainte de a fi cu el am mai avut relatii si din contra eu eram cea care nu prea eram satisfacuta pt ca eram foarte pofticiosa din punctul acela de vedere.mi-am pus multe semne de intrebare .sunt si mai potolita si mai asezata nu mai am acelasi zvic ...ce pot face ?ma puteti ajuta/?am crezut ca sufar de ceva .......m-am gindit si la boli genitale.nu am mai simtit acest lucru si ma simt rau si relatia e foarte tensionata din aceasta cauza ........astept un raspuns de la dumneavoastra daca se poate............pt ca as lua legatura si cu un sexolog ca sa vedem cauza si sa putem repara
va multumesc,A M BUCURESTI

Raspunsuri (7)

Iuli

acum 13 ani

Folosesti anticonceptionale? Daca da poate fi de la ele.

maryany10

acum 13 ani

multumesc de sfat dar nu folosesc

Iuli

acum 13 ani

Atunci incearca sa mergi la un psihosexolog. Am vazut ca dna Gabriela Marin care mai raspunde pe acest forum este psihosexolog. Sau poate gasiti dvs pe altcineva, cum credeti.

MARLENA - VALERICA

acum 13 ani

rezolva problema la medic, ia afrodisiace si du-te la un psiholog!

Bucifer

acum 13 ani

Daca nu ai chef, lasa omul sa-si gaseasca pe una capabila. E foarte simplu. De ce sa isi faca iluzii ca poate avea o relatie normala cu tine si sa piarda vremea? Cum crezi tu ca poti avea o legatura cu un barbat in cazul asta? Gaseste-ti un mototol impotent si traiti fericiti pana la adanci batraneti.

trey

acum 13 ani

bucifer nesimtitule sau nesimtito care esti.crezi k toata lumea e ca tine? sta cu o persoana doar ptr sex?afla k sunt persoane care tin la alte valori si dak ea il iubeste si mai les vrea ptr ea sa rezolve aceasta problema TU taci naibii k esti un dobitoc cu o gandire limitata

creatza

acum 13 ani

adevarat esti foarte PROST bucifer cred ca esti un pusti cordit