Negi Sau?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11606152551 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, de o saptamana tot imi apari in zona genital un fel de bubite care arata ca niste mici negi/alunite. Inainte sa imi apara am mancarimi puternice! Am observat ca de 2 zile au aparut extrem de multe .. care credeti ca este cauza?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/herpesul-genital-semnale-de-alarma_11592

Utilizator11623366913

acum 2 ani

Buna. Am tot cititpe aici si cred ca aceiasi problema o am si eu. Mia aparut in zona genitala mai exact langa clitorism prima data a fost ca un cos iar acum a crescut ca un neg nu ma doare. Ce ar putea fi? Sa ma pot linisti pana ajung in tara